Võrkkiiged, Vaibad, Pontšod, Sallid, Indiaani käsitöö, Ehted 
   EST   RUS   
Tere! Tooted Müük Teenused Huvitavat Uudised Kontakt
 
Võrkkiiged
Mehhiko võrkkiiged
Ekvadori võrkkiiged
Võrkkiige alus
SERAPE kattetekid
BAHA džemprid

Võrkkiiged    print

Võrkkiik (või rippmatt) on Ladina-Ameerika kultuuri lahutamatu osa, niisamuti nagu on seda tango ja salsa. Esimesed võrkkiiged saabusid Euroopasse juba Kolumbusega, kuid nad muutusid ajapikku ning lõpuks said sellise kuju, mis on meile tuttav juba lapsepõlvest, kui võrkkiiged olid suvise puhkuse üks osa.
Kui Sulle meeldis veeta aega võrkkiiges, siis proovi kindlasti võrkkiikesid Mehhikost ja Ekvadorist! Piisab ühest proovimisest ning Sul ei tule enam mõtessegi istuda aiatoolile :-)
Tere tulemast "võrkkiikujate" klubisse!

Mis on siis ikkagi "õige" võrkkiik? Saab tinglikult öelda, et võrkkiikesid võib olla kahte tüüpi - ühed on kootud ilusa võrguna ning teised on tehtud kangast (neid tuntakse Eestis "rippmatt" nimetuse all). Võrgust võrkkiiged valmistatakse näiteks Mehhikos ja Nicaraguas. Kangast tehtud dekoratiivsed rippmatid valmistatakse Brasiilias ja Ekvadoris.
Soovime pakkuda oma klientidele ainult kõige paremaid võrkkiikesid kõikidest Ladina- ja Lõuna-Ameerikas valmistatavatest. Oleme valinud kaks põhilist partnerit, kes suudavad pakkuda kõige paremat kvaliteeti ning seda konkurentsivõimeliste hindade juures. Kuna toome kaupa otse Lõuna-Ameerikast, ei ole tootja ja meie vahel vahendajaid, mistõttu suudame pakkuda oma klientidele ka sõbralikumat hinda.
Pakume praegu oma klientidele kootud võrkkiikesid Mehhikost (Mayade võrkkiiged) ja kangast valmistatud võrkkiiged (rippmatid) Ekvadorist. Palun vali vasakul olevast menüüst, milliseid võrkkiikesid soovid vaadata. Kindlasti vaata ka "Lugemist" - sinna püüame lisada jõudumööda erinevaid tekste oma toodete kohta, disainist ja Ladina-Ameerika kultuurist!
 

Siesta24.ee 2008-2015 | info@siesta24.ee