Võrkkiiged, Vaibad, Pontšod, Sallid, Indiaani käsitöö, Ehted 
   EST   RUS   
Tere! Tooted Müük Teenused Huvitavat Uudised Kontakt
 
Mehhiko Võrkkiige Kasutusjuhend
Võrkkiige ajaloost

Mehhiko Võrkkiige Kasutusjuhend    print

Mehhiko võrkkiige kasutamisel on mõned väikesed reeglid, mida tasub silmas pidada. Kõige olulisem reegel käib selle kohta, et kui Sa soovid tõsta võrkkiik teise kohta, riputada võrkkiik üles või võtta see maha, tuleb alati hoida võrkkiik ühe käega mõlemast otsast - sellisel juhul võrk ei lähe sassi.

Juhul, kui Sa ei kasuta võrkkiike ning soovid seda ära panna, kõige parem viis selle hoidmiseks on riputada võrkkiik mõlemast otsast ühele konksule ning jätta ta rippuma niimoodi kuskile kappi või muude kuiva kohta. Ära jäta võrkkiik pikemaks ajaks niiskesse kohta - puuvillane võrkkiik ei kannata hästi niiskust!

Kuidas kasutada võrkkiike? Vaatamata sellele, et Mehhiko võrkkiiged on palju stabiilsemad ja ohutumad võrreldes tavaliste pulgaga võrkkiikedega, siiski tuleb arvestada, et ei tohi ronida võrkkiigele jalgupidi. Alati istuge võrkkiigele selg ees, nagu diivanile. Mehhiklased ise soovitavad teha nii: võta ühe käega kaugemal olev võrkkiige äär ning aseta selle endale üle pea. Nüüd võid rahulikult istuda võrkkiigele ning kasuta ära tervet selle pinda - kas või diagonaalis lamades! Niiviisi saad endale kõige mugavamat asendit!

Olge ettevaatlik võrkkiige kasutamisel - vaatamata sellele, et võrkkiik on laste lemmikpaik, ärge jätke väikseid lapsi võrkkiiges ilma järelevalveta!

Puhastamine: käsitsi pesu külmas vees, ärge kasutage valgendajat. Kui soovite pesta oma võrkkiik pesumasinas, pange see padjapüüri sisse, sidudes see eelnevalt ca 30-40 cm tagant nööridega terves pikkuses kinni.

Ärge jätke oma võrkkiike välja, kui te ei kasuta seda. Päikse ja vihma kätte jätmine põhjustab ajapikku teatud värvide tuhmumist.

Kindlasti tuleb arvestada sellega, et nööbid ja rihmapaelad võivad teha Sinu võrkkiik katki!  Midagi hullu ei juhtu, kui Sa lihtsalt seod katki läinud otsad kokku - sellisel viisil võrkkiige võrk püsib tervena.

HEAD KASUTAMIST! 

 

Siesta24.ee 2008-2015 | info@siesta24.ee