Võrkkiiged, Vaibad, Pontšod, Sallid, Indiaani käsitöö, Ehted 
   EST   RUS   
Tere! Tooted Müük Teenused Huvitavat Uudised Kontakt
 
Võrkkiiged
Mehhiko võrkkiiged
Ekvadori võrkkiiged
Võrkkiige alus
SERAPE kattetekid
BAHA džemprid

Mehhiko võrkkiiged    print
Mehhiko võrkkiiged

MEHHIKO VÕRKKIIK - MUGAVAIM MAAILMAS!

Mehhiko võrkkiiged valmistatakse käsitööna Mehhikos, Yukatani poolsaarel. Neid nimetatakse veel Maya võrkkiikedeks, sest just Maya indiaanlastelt pärinevad võrkkiikede valmistamise traditsioonid. Väidetavalt Maya indiaanlased hakkasid valmistama selliseid võrkkiikesid juba 3000 aastat tagasi.
Maya võrkkiikesid peetakse kõige mugavamateks maailmas ning ortopeedid ja kiropraktikud soovitavad neid nt seljavalu leevendamiseks ja üleüldse stressi ja pingete maandamiseks. Mehhiko võrkkiiged mahutavad mitu inimest ning nende võrk järgib Teie keha uskumatu mugavusega. Pulgata Mehhiko võrkkiiged pakuvad mitmeid võimalusi lamamiseks: nendes saab puhata traditsiooniliselt pikkupidi, samuti risti või diagonaalis lamades. Diagonaalis asend on mugav selle poolest, et niipidi selg jääb praktiliselt sirgeks ning võrkkiik vajub kõige vähem alla.

Lisa värve oma aeda või elutuppa ja luba endale ammu väljateenitud puhkus Mehhiko võrkkiiges

TUTVU TÄPSEMALT MEIE VALIKUGA SIIN!

Mehhiko võrkkiiged on meil kolmes suuruses ("Double", "Matrimonial" ja "Family") ning vastavalt suurusele on märgitud ka raskuspiirang.
"Double" ("Kahele") - kõige paremini sobib ühele kasutajale, kuid mahutab ka kahte.
"Matrimonial" ("Abikaasadele")- sobib ideaalselt nii ühele, kui ka kahele. 
"Family" ("Perele") - mahutab tõesti tervet peret, kuid ikkagi 300 kilo piires :-)
On võimalik tellida ka kõige suuremat ja vastupidavamat varianti - "Jumbo", mille raskuspiiranguks on lausa 400 kilo.
Meie pakutavad Mayade võrkkiiged valmistatakse käsitööna Yucatani poolsaarel, Mehhikos. Kuna kõik võrkkiiged on valmistatud käsitsi ning paljude erinevate meistrite poolt, nende suurus ja ka värvide kombinatsioon võivad erineda ka ühe suuruse või ühe tüübi raames. Kuid põhivärvid, mis on ühele või teisele tüübile omased, jäävad ikka samadeks (nagu näiteks "Ocean" on sinistes ja rohelistes toonides võrkkiiged ning "Yucatanis" on segunenud traditsiooniliselt kõik võimalikud värvid üheks värvipeoks :-)). Kui soovid lisainfot, helista meile kindlasti!
Kõikide meie poolt pakutavate mehhiko võrkkiikede koostis on 70% puuvill ja (ca) 30% nailon - s.t. et lamamisosa on kootud täielikult puuvillasest lõngast ning otsad on kootud nailonist tagamaks suuremat vastupidavust.

NB! Kuna tegemist ei ole tavalise võrkkiigega palun tutvu ka Mehhiko Võrkkiige Kasutusjuhendiga, mida Sa leiad meie lehekülje osas "Huvitavat"! 

 

Siesta24.ee 2008-2015 | info@siesta24.ee