http://www.siesta24.ee/
Tellimine
Teie nimi *
e-mail *
telefon *
aadress *
indeks
tooted *
märkused
kood
Kirja saatmiseks peate sisestama korrektse koodi!

NB! OMA SILM ON KUNINGAS! Võrkkiiged saab isiklikult üle vaadata ja ka ära proovida Tallinnas, Pirita-Mähel. Võta palun kindlasti ühendust, kui soovid vaatama tulla!

Toodete valimine ja tellimine
Vaata palun ringi meie Interneti-poes ning tutvu meie poolt pakutavate toodetega! Me püüame anda võimalikult palju informatsiooni nende asjade kohta, mida pakume, kuid kui soovid saada lisainformatsiooni, palun võta meiega kindlasti ühendust! Püüame vastata kõigile Sinu küsimustele!
Kui oled valinud endale meelepärased tooted, vormista palun tellimus, kasutades selleks meie Tellimisvormi. Hindame väga Sinu usaldust, kuna palume Sind täita väikese ankeedi Sinu andmete kohta (nimi, aadress, telefon), mis on vajalikud Sinu tellimuse täitmiseks. Meie klientide privaatsus ja konfidentsiaalsus on meie jaoks üks põhiprioriteete ning me ei müü ega avalda Sinu poolt usaldatud informatsiooni kolmandatele isikutele!
Vali palun ka viis, kuidas soovid kaupa kätte saada: kas postkontorisse, kulleriga koju või soovid äkki kaubale ise järele tulla.
Kui oled oma tellimuse edastanud, saadame Sulle e-mailiga arve. Kui Sa ei ole 24 tunni jooksul arvet saanud, siis palun võta meiega ühendust meili või telefoni teel.

Saatmiskulud
Saatmiskulu tasub tellija ja see lisatakse arvele. Kauba kättesaamiseks on kolm võimalust: postiga (arvele lisandub teenuse hind 3,30 euro), kulleriga (arvele lisandub teenuse hind 4,70 euro) või kaubale ise järele tulla. Kui kauba maksumus ületab 150.- euro, maksame Eesti-sisesed saatmiskulud ise! Suuremõõtmeliste saadetiste puhul peame arvestama postikulu eraldi. Kui soovid kaubale ise järele tulla, siis võtame Sinuga ühendust ning lepime kokku Sulle sobiva aja, millal on võimalik kaup kätte saada. Kasutame ka SmartPosti teenuseid! Rohkem SmartPosti teenuste kohta saab lugeda leheküljel www.smartpost.ee. SmartPostiga saatmise puhul on saatmiskulu alates 3,00 eurost (sõltub saadetise suurusest). Tavaliselt saadame kauba välja 24 tunni jooksul arve tasumise momendist.
 

Kuidas kauba eest tasuda
Tellitud kauba eest saab tasuda pangaülekandega e-mailile lisatud arve alusel. Alati on võimalus võtta meiega ühendust ja leppida kokku maksetingimustes - näiteks on võimalik ka kohapeal sularahas maksmine, kui soovid kaubale ise järgi tulla.

Meie pangarekvisiidid:
SEB Pank
Lizard Art OÜ a/a EE92 1010 2200 8860 0014

Tellitud kauba kätte saamine
Kaup saadetakse teele hiljemalt 2 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist meie arveldusarvele. Kui soovid kasutada kullerifirma teenust, siis Sinuga võetakse eelnevalt telefoni teel ühendust saadetise üleandmise aja kokkuleppimiseks. Eesti Post toob paki kohale vastavalt oma töökorraldusele. Kui soovid pakile ise järele tulla, siis kindlasti märgi seda palun oma tellimuses! Selline kättesaamise variant annab ju Sulle võimaluse tutvuda meie poolt pakutava kaubaga paremini. Sellisel juhul me võtame Sinuga ühendust hiljemalt 1 tööpäeva jooksul peale makse laekumist meie arvele ning lepime kokku ajas, millal saad kaubale järele tulla!

Kauba tagastamine ja ümbervahetamine
Kui ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, on Sul õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest - ja me ei esita Sulle ühtegi küsimust! Me tahame olla kindel, et meie kaup sobib Sulle kõige paremini ning palume kindlasti võtta meiega ühendust, kui Sul tekkib mingi küsimus või soovid kaupa tagastada. Meil on ainult üks tingimus - tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Tagastatud kauba saad loomulikult vahetada ka mõne teise meie poes müügil oleva kauba vastu. Kauba tagastamise või vahetamise korral tasub tekkivad postikulud klient. Loomulikult Siesta24 e-pood (Lizard Art OÜ) tasub kauba vahetamise kulud juhul, kui tegemist on meiepoolse eksimusega.

Lisainfo
Tekkinud küsimuste korral võta alati meiega ühendust!
E-maili teel: info@siesta24.ee
Või helista: (soovitavalt kella 10.00-st kella 20.00-ni) telefonil 53488442 või 58375300.